• Zimni stadion 1
  • Zimni stadion 2
  • Zimni stadion 3

Zimní stadion

 

 

Stadion byl postaven v roce 1970 a zastřešen v roce 1977. Kapacita je 5500 míst. Velikost ledové plochy 58 x 30 m. Nachází se severozápadním okraji středu města, v blízkosti hlavního průtahu Praha - Vídeň.

Rozlehlá hala se dvěma velkými tribunami, kratší stěny jsou prosklené, střecha je z montované konstrukce. Za hlavní tribunou, která je celá k sezení, je zázemí pro hostující tým, restaurace a kanceláře klubu. Vedlejší tribuna je ve spodní části k sezení, horní část má sektory ke stání. Za brankou směrem k parkovišti je nízký sektor k sezení a sektor hostí na stání, za druhou brankou je prosklený Sportbar, ze kterého je možné sledovat dění na ledě, a zázemí domácího týmu. Prostory VIP a pro novináře jsou umístěny v prosklených lóžích nad hlavní tribunou. U stropu na obou delších stěnách stadionu jsou umístěny kabiny pro kamery, komentátory, reportéry, prostory pro techniky a obsluhu televizní kostky.

Informační vybaveni
Stadion je vybaven jedním z nejmodernějších zobrazovacích zařízení v republice (od podzimu 2003). Osmiboký hranol zavěšený nad středem ledové plochy obsahuje čtveřici velkoplošných obrazovek a čtveřici informačních panelů.

Občerstvení a restaurace
V rozích stadionu jsou stánky s občerstvením. V útrobách tribuny je umístěna restaurace, do které je ovšem vstup pouze zvenčí. Na jedné z kratších stran stadionu je prosklený Sportbar, který je přístupný i v době utkání.

 

Adresa
Zimní stadion
Dvořákova 2922/16
66901 Znojmo


Parkování
Parkoviště před stadionem, případně přilehlé ulice (Dvořákova, Dr. Mareše, Slovenská)

 

Kontakty
Správce (rezervace ledu): František Šebela, tel.: 736 656 773, email:Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Administrativní pracovnice: Petra Blahová, tel.: 731 619 459, email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 
V
rátnice: tel.: 733 508 802